19 czerwiec 2018
19 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Lotnicy – podniebni bohaterowie” została wyłączona

W dn. 7 czerwca 2018 roku, podczas uroczystego apelu, w Szkole Podstawowej  nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach, podsumowano IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Lotnicy – podniebni bohaterowie”.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie wiersza zgodnie z tematyką, określoną w regulaminie.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Posła na Sejm RP – pana Piotra Polaka, Starosty Powiatu Poddębickiego – pana Ryszarda Ryttera i Dyrektora Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Poddębicach – pani Lidii Dominiak.

W tegorocznej edycji udział wzięli uczniowie z klas IV-VII szkół podstawowych ze Świdwina, Dłutowa, Koszalina, Dęblina, Piły,  Wielenina i Poddębic,  których patronem są lotnicy.  Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci wszystkich szkół.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Wioleta Rykowska