Gminny Dzień Dziecka w Poddębicach

4 czerwiec 2018
4 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Gminny Dzień Dziecka w Poddębicach została wyłączona

Dzień Dziecka to wspaniała okazja, by zorganizować różne zabawy, dlatego uczniowie wspólnie z wychowawcami udali się do  Centrum Sportu i Rekreacji w Byczynie. Tegoroczne święto, miało charakter gminny i zostało zorganizowane przez Burmistrza Poddębic – pana Piotra Sęczkowskiego.  Dzieci bardzo aktywnie spędziły ten dzień. Była gra w piłkę, skakanie na dmuchańcach, rodeo, pływanie motorówką w basenie i zabawa na zjeżdżalni. Atrakcją okazał się także pokaz jazdy na rowerze. Prezentował go mistrz w tej dziedzinie, specjalnie zaproszony na tę okazję.

Na zakończenie, wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami.Wesoła zabawa i uśmiechnięte buzie naszych uczniów – to najlepszy dowód na to, że Dzień Dziecka był udany.

Wioleta Rykowska