Hej, kolęda...

3 styczeń 2024
3 stycznia 2024, Komentarze Możliwość komentowania Hej, kolęda… została wyłączona

21 grudnia świątecznie i nastrojowo zrobiło się w naszej szkole, a to za sprawą koncertu kolęd i pastorałek. Na wspólne kolędowanie przybyli wraz z nauczycielami uczniowie kl. I-III. W programie znalazły się tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Mieliśmy okazję wysłuchać kolęd wszystkim znanych np. „Przybieżeli do Betlejem”, jak również pastorałek „W drodze do stajenki”, „Świeć gwiazdeczko mała świeć”, czy „Od serca do ucha”. Każda klasa pięknie zaśpiewała wybraną kolędę lub pastorałkę. Był również czas na wspólne wykonanie kolędy do której akompaniował na instrumencie klawiszowym uczeń kl. IIIb Jakub Gogolewski. Koncert upłynął w bardzo miłym, ciepłym i świątecznym klimacie. Słowa podziękowania niech popłyną do uczniów i nauczycieli, którzy w przygotowanie koncertu włożyli dużo pracy. Ich kreatywność, zapał i talent pozwoliły zorganizować wspaniałą ucztę muzyczną.

Dziękujemy!
D. Pucek-Sierocka