Świąteczne zajęcia w MiGBP im. Z. Skibińskiego

10 grudzień 2023
10 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Świąteczne zajęcia w MiGBP im. Z. Skibińskiego została wyłączona

Na święta Bożego Narodzenia dzieci czekają zawsze z niecierpliwością – to magiczny czas, który kojarzy im się z choinką, Mikołajem, opłatkiem, radością i szczęściem. Aby poczuć tą świąteczną atmosferę wybraliśmy się 8 grudnia na zajęcia do MiGBP im. Z. Skibińskiego podczas, których udekorowaliśmy bożonarodzeniowe drzewko, rozmawialiśmy o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia, śpiewaliśmy kolędy. Zajęciom towarzyszyła wystawa świątecznych książek, które dzieci z przyjemnością przeglądały.  Pierwszoklasiści wysłuchały opowiadania pt. „Zły Kocurek: Gwiazdka” Nick Bruel. Na koniec naszego spotkania był słodki poczęstunek i wszyscy złożyliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia!!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA SPOTKANIE
I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!