Zima, zima, zima...

10 grudzień 2023
10 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Zima, zima, zima… została wyłączona

Zima, zima, zima pada, pada śnieg…. Na taką pogodę pierwszaki czekały bardzo długo! Dlatego 5 grudnia klasa I e wybrała się na spacer do Ogrodu Zmysłów, który przywitał nas piękną zimową scenerią. Pierwszaki były zachwycone!! Zimowym zabawom nie było końca – dzieci urządzały zawody w rzucaniu śnieżkami, pojawiły się orzełki i aniołki, tory przeszkód. Niestety nieudało nam się ulepić bałwana bo mroźne powietrze nam na to nie pozwoliło:-) W Poddębickim Domu Kultury i Sportu na dzieci czekała jeszcze pyszna niespodzianka. Pan Sowa zaprosił nas do środka gdzie czekała przepyszna pizza i frytki.  Niestety wszystko co dobre szybko się kończy… Troszeczkę przemoczeni ale w wspaniałych humorach wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy za mile spędzony czas i super niespodzianki!