3 grudzień 2023
Kategoria Aktualności, Konkursy
3 grudnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Podsumowanie XXIV edycji Powiatowego Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej „Z łąk i pól” została wyłączona

W dniu 30 listopada br. odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie poetyckim im. Marii Konopnickiej pt. „Z łąk i pól” – XXIV edycja, którego organizatorem jest Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach.

Wzorem lat ubiegłych, wśród laureatów konkursu nie mogło zabraknąć uczniów poddębickiej podstawówki.  Róża Peraj z kl.Ie, zajęła III miejsce w kategorii klas I – III, a Aleksandra Kończak z kl. IVd  zdobyła III nagrodę w kategorii klas IV – VI. W tej samej kategorii wyróżnienie  otrzymał także Karol Ciepłucha z kl. IVb. Podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu otrzymały także: pani Agnieszka Jaśczak – nauczyciel klas I – III i pani Małgorzata Kowalczyk – nauczyciel języka polskiego w klasach IV – VIII.

Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów młodym poetom.