9 październik 2022
9 października 2022, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie z policjantkami. Przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole, domu i w drodze do szkoły. została wyłączona

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Z tej okazji odwiedziły nas p. A. Bartczak i p. S. Kazimierczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach aby porozmawiać z nami o naszym bezpieczeństwie. W szczególności przypomnieliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przejścia przez jezdnię, omówiliśmy jak należy się zachować, gdy zaczepi nas obca osoba lub gdy się zgubimy lub zaatakuje nas groźny pies. Pani policjantka przypomniała również dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas zabawy w domu i na podwórku. Wszystkie cenne rady zapamiętaliśmy i obiecaliśmy ich przestrzegać.

Bardzo dziękujemy za spotkanie!!