Konkurs "Jeden z dziesięciu" rozstrzygnięty

5 kwiecień 2022
Kategoria Aktualności, Konkursy
5 kwietnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Konkurs “Jeden z dziesięciu” rozstrzygnięty została wyłączona

W dniu 5 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbyła się VIII edycja Konkursu Matematycznego dla klas VI – „Jeden z dziesięciu” wzorowana na popularnym teleturnieju telewizyjnym. Uczestnicy odpowiadali na proste pytania, które sprawdzały przede wszystkim zakres materiału danej klasy z matematyki, jak również logiczne myślenie. Z każdej klasy szóstej wytypowano czterech uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. W finale znaleźli się trzej zawodnicy z klasy 6a. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

1. Olga Ożadowicz 6a
  2. Nadia Białoszewska 6a
  3. Fabian Białoszewski 6a
  4. Maja Płaska 6b
  5. Witold Wróbel 6b
  6. Lena Ożadowicz 6a

Na konkurs zaproszeni zostali również uczniowie klasy 7a i 7b. Pełnili oni rolę ekspertów i obserwatorów. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli matematyki p. Ewę Kozłowską i p. Mariusza Marciniaka.

Zwycięzcom gratulujemy !