MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – DZIECI DZIECIOM

22 marzec 2022
22 marca 2022, Komentarze Możliwość komentowania MALI WIELKIE SERCA MAJĄ – DZIECI DZIECIOM została wyłączona

W dniu 7 marca w klasie III b padł pomysł przygotowania wyprawek dla napływających na teren naszej gminy dzieci z Ukrainy. Reakcja rodziców i dzieci była natychmiastowa. Już w dniu 11 marca mieliśmy 20 w pełni wyposażonych w przybory szkolne plecaków. Plecaki te będą trafiały do ukraińskich dzieci, które będą uczyły się na terenie naszej szkoły lub gminy. Na chwilę obecną 1 plecak trafił do szkoły w Niemysłowie i 11 do szkoły w Bałdrzychowie. Pozostałe czekają na kolejnych uczniów. Nowi uczniowie otrzymują je z rąk swoich nowych pedagogów lub mogą osobiście odebrać od dzieci z klasy III b w sali 115 naszej szkoły.

Na szczególne podziękowania zasługują sponsorzy powyższych plecaków. Gdy jesteśmy otoczeni takimi ludźmi ŚWIAT staje się piękniejszy. Ludzie bezinteresowni i szybcy w działaniu. Przekonałam się o tym nie pierwszy raz.

Moi uczniowie i ich rodzice mają OGROMNE SERCA

Renata Makowska