Zostań Świętym Mikołajem dla Igora

22 listopad 2023
22 listopada 2023, Komentarze Możliwość komentowania Zostań Świętym Mikołajem dla Igora została wyłączona

Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl organizuje akcję charytatywną dla ucznia naszej szkoły – Igora Pełczyńskiego. Igor cierpi na anemię aplastyczną. Wkrótce czeka go przeszczep szpiku kostnego. Organizatorzy proszą każdą klasę o przekazanie ciasta lub innych słodkości na kiermasz, który odbędzie się 9 grudnia (stoisko na rynku i przed kościołem) w Poddębicach. Ciasta należy dostarczać do Pałacu w Ogrodzie Zmysłów 8 grudnia od godz. 18.00. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie Igora. Zdyszani.pl organizują także inne wydarzenia w dniach 8-9 grudnia 2023r. Będzie to między innymi Mini Maraton, karaoke i koncert w poddębickim kościele. Do końca roku można również wziąć udział w licytacjach. Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców Naszej Szkoły do włączenia się w tę akcję.

Mikołajkowy Mini Maraton