ZBIÓRKA „MALI WIELKIE SERCA MAJĄ”

19 maj 2024
19 maja 2024, Komentarze Możliwość komentowania ZBIÓRKA „MALI WIELKIE SERCA MAJĄ” została wyłączona

Kochani, uczniowie klasy II b ze SP nr 1 w Poddębicach z wychowawczynią przygotowują niespodziankę z okazji „Dnia Dziecka” dzieciom, które nie mają tyle szczęścia co oni. W ramach akcji „Mali wielkie serca mają”, organizują paczkę do domu dziecka. W powyższym domu aktualnie przebywa 36 dzieci. Maluchy lubią różne smakołyki i niespodzianki. Wiemy, że bardzo lubią owoce, słodycze i soki.

Zbieramy więc dla nich:
jajka niespodzianki, żelki, ciepłe lody, soczki Kubusie niekapki, soczki ze słomką, ciastka, cukierki, batoniki, lizaki, dodatki do dekorowania i wykonywania ciast i deserów i OGÓLNIE SŁODYCZE to co lubią nasze dzieci i my sami.

Owoce prosimy dostarczać w puszkach, a świeże w ostatnim terminie zbiórki. Bardzo lubią borówki, winogrona, arbuzy itd.

Dzieci bardzo ucieszą się z materiałów plastycznych, papierniczych i piśmienniczych.

Z chemii potrzebują prozaicznych rzeczy:
papiery toaletowe, papierowe ręczniki, balsamy dla dzieci, tabletki do zmywarek, worki na śmieci (80, 60, 35), rękawiczki gumowe M, pampersy w rozmiarze 4, 5 i 6, śliniaki dla maluchów, smoczki do butelek, gryzaki, proszki do prania, płyny do płukania, płyny do kąpieli, pasty do zębów, mydło w płynie, szampony, żele pod prysznic i wszystko to co jest też nam potrzebne w codziennym życiu

Zachęcam wszystkich do włączenia się w zbiórkę.

Powyższe przedmioty proszę dostarczać do Renaty Makowskiej w sali 17 (parter) do dnia 29 maja włącznie.

telefon kontaktowy: 607-778-399 – Renata Makowska