Wyniki konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu″

22 marzec 2023
Kategoria Aktualności, Konkursy
22 marca 2023, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki konkursu matematycznego „Jeden z dziesięciu″ została wyłączona

W dniu 22 marca 2023 r. w naszej szkole odbyła się IX edycja Konkursu Matematycznego dla klas VI – „Jeden z dziesięciu” wzorowana na popularnym teleturnieju telewizyjnym. Uczestnicy odpowiadali na proste pytania, które sprawdzały przede wszystkim zakres materiału danej klasy z matematyki, jak również logiczne myślenie. Z każdej klasy szóstej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. W finale znaleźli się trzej zawodnicy z klasy 6b, 6c i 6d. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

  1. Natalia Cieślikowska 6b
  2. Michał Niciński 6d
  3. Kacper Bieżyński 6c
  4. Cezary Kałucki 6b
  5. Kacper Król 6b
  6. Julia Felczak 6d
  7. Bartosz Wilmański 6e
  8. Maciej Wilmański 6e
  9. Julian Pietrykowski 6a

 

Na konkurs zaproszeni zostali również Kamila Kowalczyk i Maja Płaska – uczennice z klasy 7b. Pełnili oni rolę ekspertów i obserwatorów. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli matematyki p. Ewę Kozłowską i p. Mariusza Marciniaka.

Zwycięzcom gratulujemy !

Komentarze zablokowane.