28 maj 2024
Kategoria Aktualności, Konkursy
28 maja 2024, Komentarze Możliwość komentowania UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY FINALISTKĄ III EDYCJI KONKURSU GENEALOGICZNEGO „BEZ KORZENI NIE ZAKWITNIESZ. MOJA WIELKA I MAŁA OJCZYZNA” została wyłączona

Uczennica klasy 7D Aleksandra Księżak zajęła I miejsce w III edycji konkursu genealogicznego „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja wielka i mała ojczyzna”, organizowanego przez Archiwa Państwowe oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Pod kierunkiem nauczyciela historii, pana Tomasza Wójcika, uczennica przygotowała projekt drzewa genealogicznego swojej rodziny w formie makramy wykorzystując różnorodne dokumenty archiwalne z uwzględnieniem kontekstu historycznego.

Serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu i życzymy powodzenia w etapie centralnym konkursu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu i jego finalistów na stronie Kuratorium Oświaty w Łodzi: