MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

16 czerwiec 2024
Kategoria Aktualności, Sport
16 czerwca 2024, Komentarze Możliwość komentowania MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW została wyłączona

W dniu 7 czerwca 2024 roku na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – dziewcząt i chłopców  w ramach Igrzysk Dzieci, które miały do zaliczenia cztery konkurencje: dwie biegowe (60m, 600m dziewczęta i 1000m chłopcy) oraz dwie techniczne (skok w dal i rzut piłeczką palantową). Uczniowie rywalizowali z drużynami z Bałdrzychowa, Domaniewa i Wartkowic.

Uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców

Wyróżnieni zostali też uczniowie najlepiej punktujący w klasyfikacji indywidualnej:

Karina Kulish – I miejsce w biegu na 60 metrów

Marcelina Wolska – I miejsce w biegu na 600 metrów

Marcelina Senczkowska – II miejsce w skoku w dal

Adrian Włodarczyk – II miejsce w biegu na 1000 metrów
Adrian Włodarczyk – II miejsce w biegu na 60 metrów
Adrian Włodarczyk – III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Adrian Włodarczyk – III miejsce w skoku w dal

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Aneta Brewińska