28 sierpień 2024
28 sierpnia 2024, Komentarze Możliwość komentowania Istotne informacje dla rodziców w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2024/2025 została wyłączona

Przypominamy, że:

1. Ze względu na dużą liczbę uczniów i zapewnienie bezpieczeństwa do szkoły wchodzą tylko sami uczniowie bez rodziców. Wszystkie sprawy załatwiany na zebraniach z wychowawcą oraz na konsultacjach z nauczycielami. Godziny dostępności nauczycieli zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.
  2. Na terenie szkoły obowiązuje zmiana obuwia (prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom obuwia na zmianę – obuwie z białymi spodami)
  3. Na zajęciach wychowania fizycznego obowiązuje strój sportowy (biała koszulka, spodenki)
  4. Na terenie szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych (kontakt z rodzicami będzie możliwy przez telefon w sekretariacie szkoły).
  5. Na terenie szkoły uczniów obowiązują skromny, estetyczny strój i wygląd stosowne dla ucznia.
  6. Warunkiem przebywania dziecka na świetlicy jest wypełnienie zgłoszenia w pierwszych dniach roku szkolnego. Dzieci dojeżdżające mają obowiązek zapisania się na świetlicę. Druki do pobrania na stronie internetowej szkoły.
  7. Uczniowie dojeżdżający czekający na odwozy nie opuszczają sami budynku szkoły, oczekują na opiekunki w szatni.
  8. Zapisy na obiady odbywać się będą w terminie od 02.09.2024 r. do 06.09.2024 r. Aby zapisać dziecko na obiady w stołówce szkolnej, należy pobrać umowę ze strony szkoły, a następnie wypełnioną dostarczyć do pani intendent w powyższym terminie. NIE NALEŻY DOKONYWAĆ WPŁAT PRZED DOSTARCZENIEM UMOWY. Uczniowie korzystający z obiadów muszą mieć przy sobie kartę obiadową celem identyfikacji i płynnego wydawania posiłków.
  9. Ze względu na bezpieczeństwo uczniów rodzice/opiekunowie odbierający dzieci ze szkoły nie wchodzą na teren szkoły, oczekują na dzieci przed budynkiem szkoły. Prosimy o przychodzenie zgodnie z dzwonkami, aby skrócić czas oczekiwania.

Opłaty w roku szkolnym 2024/2025:

1. Opłaty za obiady w szkole dokonujemy przez system e-stołówka po zawarciu umowy.
  2. Składka na Radę Rodziców wynosi 50,00 zł za pierwsze dziecko, 40,00 zł za drugie dziecko i 30,00 zł za trzecie i kolejne dziecko (wpłaty dokonujemy na pierwszych zebraniach u wychowawców)
  3. Ubezpieczenie na rzecz dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolną umową ubezpieczenia. Może być zawarta wyłącznie z woli rodziców. Szkoła nie ubezpiecza uczniów.

Zebrania z rodzicami:

4 września 2024 r. (środa) godz. 17.00 – klasy 2-8

Przydział sal na zebraniach będzie wywieszony przy wejściu do szkoły w dniu zebrań.

Zebranie przedstawicieli trójek klasowych do Rady Rodziców:

12 września 2024 r. (czwartek)  godz. 17.00 w sali 214

Pozostałe informacje zostaną przekazane przez wychowawców.