AKCJA DLA POWODZIAN

8 październik 2024
8 października 2024, Komentarze Możliwość komentowania AKCJA DLA POWODZIAN została wyłączona

Dramatyczna sytuacja na południu Polski, intensywne opady deszczu doprowadziły do gwałtownych powodzi w województwach dolnośląskim, opolskim i śląskim. Tysiące osób zostało ewakuowanych, a wiele straciło dobytek całego życia w ciągu kilku godzin. W odpowiedzi na tę kryzysową sytuację Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Caritas Polska przeprowadzonej na terenie sklepu Biedronka w Poddębicach. Celem zbiórki były tak bardzo potrzebne powodzianom: artykuły do sprzątania, środki higieniczne, chemia gospodarcza i żywność długoterminowa .

Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję Dziękujemy za Waszą wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość
DZIĘKUJEMY !