Fotorelacja ze Ślubowania klas pierwszych

14 październik 2024
14 października 2024, Komentarze Możliwość komentowania Fotorelacja ze Ślubowania klas pierwszych została wyłączona

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klas pierwszych zostali włączeni w poczet szkolnej społeczności.

Po złożeniu uroczystego ślubowania na sztandar szkoły pan dyrektor z panią wicedyrektor dokonali symbolicznego pasowania dzieci na uczniów.

Wszystkich zachwyciła ta uroczystość, gdyż najmłodsi przystąpili do niej z wielkim przejęciem i powagą. Obiecali być dobrymi Polakami, sumiennymi uczniami, dbać o dobre imię klasy i szkoły.

Dla upamiętnienia tej uroczystości wychowawczynie wręczyły uczniom Dyplomy Pasowania na Uczniów.

Na ślubowanie przybyli także koledzy i koleżanki z klasy IIc i IId, którzy swoimi występami uświetnili tę uroczystość.

Pełną emocji i wzruszeń uroczystość zakończyły wspólne zdjęcia uczniów z panem dyrektorem, panią wicedyrektor i wychowawczyniami.

Gratulujemy i życzymy naszym pierwszoklasistom dużo radości i sukcesów podczas szkolnej wędrówki.