ZBIÓRKA DLA POWODZIAN

22 wrzesień 2024
22 września 2024, Komentarze Możliwość komentowania ZBIÓRKA DLA POWODZIAN została wyłączona

W ostatnich dniach nasza szkoła zorganizowała zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów dla osób, których dotknęła powódź. Najtrudniejsza sytuacja jest na Opolszczyźnie, Dolnym Śląsku, Śląsku i w Małopolsce.

W akcję zaangażowali się uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy.

Szkolna społeczność wykazała się ogromną solidarnością oraz troską o poszkodowanych. To właśnie w takich momentach siła wspólnoty pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę, okazując serce i gotowość do niesienia pomocy w potrzebie.

Szkolne Koło Wolontariuszy „ChceMy”, Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas, Samorząd szkolny I-III, Samorząd szkolny IV-VIII przy współpracy z Gminą Poddębice oraz Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Poddębicach.