Zaczynamy nowy rok szkolny!

2 wrzesień 2024
2 września 2024, Komentarze Możliwość komentowania Zaczynamy nowy rok szkolny! została wyłączona

Rozpoczynamy rok szkolny 2024/2025. Po okresie wakacyjnym, nadszedł czas na naukę, czas na rozwijanie swoich zainteresowań, przyjaźni oraz odnoszenie sukcesów i pokonywanie trudności. Wierzę, że będzie to dobry i owocny w sukcesy rok dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Rodzicom życzę jak najwięcej radości ze swoich pociech i odnoszonych przez nich sukcesów, zarówno tych małych jak i dużych. Życzę dużo zrozumienia i  owocnej współpracy ze szkołą, którą razem budujemy od lat.

Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzę dużo cierpliwości i wyrozumiałości w pokonywaniu wszelkich trudności, życzę aby praca w szkole dawała radość i była źródłem satysfakcji zarówno zawodowej jak i osobistej.

Wszystkim życzę dużo zdrowia, pogody ducha i radości .

Sebastian Bamberski