Komunikat dotyczący list uczniów klas pierwszych

23 sierpień 2024
23 sierpnia 2024, Komentarze Możliwość komentowania Komunikat dotyczący list uczniów klas pierwszych została wyłączona

Informujemy, że listy uczniów klas pierwszych z podziałem na klasy zostaną wywieszone przy wejściu do budynku szkoły w dniu 28 sierpnia 2024 r. po godz. 15.00. Wszystkie informacje na temat rozpoczęcia roku szkolnego będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej szkoły. Informacje dotyczące wyprawki szkolnej zostaną przekazane przez wychowawców na rozpoczęciu roku szkolnego w dniu 2 września 2024 r.

Rodziców, którzy nie załączyli do zgłoszenia zdjęcia dziecka, prosimy o pilne dostarczenie (związane jest to z koniecznością złożenia przez nas zamówienia na e-legitymacje).