Całoroczny Konkurs Grzeczności „Wzorowy Świetliczak 2023/2024”

23 czerwiec 2024
23 czerwca 2024, Komentarze Możliwość komentowania Całoroczny Konkurs Grzeczności „Wzorowy Świetliczak 2023/2024” została wyłączona

Mija kolejny rok szkolny i nadchodzi czas pewnych podsumowań. W naszej świetlicy szkolnej jednym właśnie z takich podsumowań jest rozstrzygnięcie Całorocznego Konkursu Grzeczności  na „Wzorowego Świetliczaka 2023/ 2024”.

Trudno było dokonać wyboru spośród tak dużej liczby dzieci uczęszczających do świetlicy.

Pod uwagę wraz z członkami komisji konkursowej brałam przede wszystkim przestrzeganie wspólnie ustalonego  na początku roku szkolnego regulaminu świetlicowego a mianowicie: kulturalne zachowanie, koleżeńskie relacje, udział w konkursach i imprezach świetlicowych, dbałość o ład i porządek oraz zaangażowanie w codzienne życie świetlicy.

W gronie najlepszych znaleźli się poniżej wymienieni uczniowie.

Wyniki Całorocznego Konkursu Grzeczności

„Wzorowy Świetliczak 2023/ 2024”

I miejsce: Grzybowska Hanna kl. II a

II miejsce: Mazurek Michał kl. II e

III miejsce: Sowińska Nikola kl. IV d

Wyróżnienia:

1. Romanowska Nikola kl. IV b
  2. Olejnik Weronika kl. V b
  3. Przybylska Hana kl. V a
  4. Kotasa Zuzanna kl. III c

Podziękowanie za przekazanie na rzecz świetlicy zabawek, gier planszowych oraz książek:

1. Jabłońska Julia kl. IV a
  2. Manista Kacper kl. V e
  3. Manista Gabriel kl. VII a
  4. Kaczmarek Aleksander kl. V d

Wzorowym Świetliczakom serdecznie gratulujemy, pozostałych zachęcamy do  aktywnego udziału w życiu świetlicy w kolejnym roku szkolnym.

Wszystkim dzieciom życzę wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Sławomira Agata Stasiakiewicz