WALENTYNKI W KLASACH I-III
Dzisiaj w naszej szkole uczniowie Małego Samorządu Uczniowskiego rozdawali walentynki uczniom klas 1–3, które wysyłali do siebie jeszcze przed zimowymi feriami. Akcja sprawiła wiele radości i wprowadziła miłą, serdeczną atmosferę w całej szkole.





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!