Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

WALENTYNKI W KLASACH I-III

Ocena 0/5

Dzisiaj w naszej szkole uczniowie Małego Samorządu Uczniowskiego rozdawali walentynki uczniom klas 1–3, które wysyłali do siebie jeszcze przed zimowymi feriami. Akcja sprawiła wiele radości i wprowadziła miłą, serdeczną atmosferę w całej szkole.  

WalentynkiUczniowie z WalentynkamiWalentynki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia