Laureaci Powiatowych Konkursów Przedmiotowych
16 czerwca w Starostwie Powiatowym odbyła się gala podsumowująca II edycję „Powiatowych Konkursów Przedmiotowych”, połączona z wręczeniem nagród laureatom. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie, nagrodzeni uczniowie oraz ich rodzice.
Szczególne powody do dumy ma nasza szkoła, ponieważ w gronie laureatów znalazło się wielu naszych uczniów:
• Danuta Michalak, kl. IIIc – Mistrz Edukacji Matematycznej, Mistrz Języka Angielskiego w klasach I–III oraz I Wicemistrz Edukacji Polonistycznej,
• Norbert Boczkowski, kl.IIIc – I Wicemistrz Edukacji Matematycznej,
• Aleksander Kubis, kl. IIIa – I Wicemistrz Edukacji Polonistycznej,
• Pola Zieleniewicz, kl. VIa – Mistrz Języka Angielskiego,
• Emilia Ogrodowska, kl. VIIIb – I Wicemistrz Języka Angielskiego oraz II Wicemistrz Geografii,
• Filip Kubiaczyk, kl. VIIIa – Mistrz Matematyki,
• Jarosław Janczak, kl.VIIIa – II Wicemistrz Matematyki oraz Mistrz Geografii,
• Maja Pietrzak, kl. VIIIa – II Wicemistrz Biologii.
Warto podkreślić, że w tegorocznej edycji konkursów nasza szkoła odpowiadała za organizację Powiatowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV–VIII, w którym wzięło udział aż 65 uczniów ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego.
Laureaci otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, a dyrektorzy szkół oraz nauczyciele podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie oraz przeprowadzenie konkursów.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursów.
Galeria zdjęć oraz dodatkowe informacje:
https://www.poddebicki.pl/asp/za-nami-ii-edycja-powiatowych-konkursow-przedmiotowych-dla-uczniow-szkol-podstawowych-z-terenu-powiatu,70,artykul,1,5188



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!