MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W dniu 26 maja 2026 roku na terenie Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny – dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie rywalizowali z drużynami z Bałdrzychowa, Dalikowa, Domaniewa, Kłódnej, Niemysłowa, Uniejowa, Zadzimia i osiągnęli następujące sukcesy:
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt
Opiekunami uczniów biorących udział w zawodach byli nauczyciele: p. Aneta Brewińska i p. Maciej Jankowski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
Aneta Brewińska



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!