Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Chcemy” uczestniczyli w wyjeździe do Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu
W dniu 22 kwietnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Chcemy” uczestniczyli w wyjeździe do Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu. Celem wizyty było spotkanie z mieszkańcami placówki, wspólne spędzenie czasu oraz okazanie wsparcia i wykonanie artystycznych prac. Podczas spotkania panowała bardzo serdeczna atmosfera. Wyjazd był dla wszystkich cennym doświadczeniem, które pokazało, jak ważna jest obecność drugiego człowieka, rozmowa i bezinteresowna pomoc. Wolontariusze wrócili z wizyty z poczuciem satysfakcji oraz chęcią organizowania kolejnych podobnych działań.
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Katarzyna Krzesińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!