Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Chcemy” uczestniczyli w wyjeździe do Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu

Ocena 0/5

W dniu 22 kwietnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu „Chcemy” uczestniczyli w wyjeździe do Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu. Celem wizyty było spotkanie z mieszkańcami placówki, wspólne spędzenie czasu oraz okazanie wsparcia i wykonanie artystycznych prac. Podczas spotkania panowała bardzo serdeczna atmosfera. Wyjazd był dla wszystkich cennym doświadczeniem, które pokazało, jak ważna jest obecność drugiego człowieka, rozmowa i bezinteresowna pomoc. Wolontariusze wrócili z wizyty z poczuciem satysfakcji oraz chęcią organizowania kolejnych podobnych działań.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Katarzyna Krzesińska

Galeria zdjęć

1000021961 1000021963 1000021965 1000021967 1000021971 1000021973 1000021974
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności