Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze-bezpiecznie na drodze!
Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze- bezpiecznie na drodze!-w zajęciach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w dniu 27 marca uczestniczyli uczniowie klasy 4e. Zajęcia odbyły w Bibliotece Pedagogicznej w Poddębicach. Dzieci poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Podkreślając jednocześnie, że pieszy jest uczestnikiem ruchu drogowego i też musi zachować odpowiedzialność za to, co dzieję się wokół niego. Zdobytą wiedzę dzieci utrwaliły za pomocą zabawy-koło fortuny. To była bardzo pouczająca lekcja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!