ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI CARITAS TAK POMAGAM
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności Tak Pomagam organizowanej przez Caritas Polska na terenie sklepu Netto w Poddębicach. Akcja polegała na zbieraniu produktów spożywczych od klientów sklepu w celu wsparcia osób potrzebujących.
Uczniowie pomagali przy zbieraniu i segregowaniu przekazanych artykułów. Dzięki życzliwości i hojności klientów udało się zgromadzić wiele produktów o długim terminie przydatności, takich jak makaron, ryż, konserwy czy słodycze.
Zebrana żywność zostanie przekazana rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Udział w akcji był dla Wolontariuszy cennym doświadczeniem oraz okazją do niesienia pomocy innym.
Serdecznie Dziękujemy
Darczyńcom oraz Wolontariuszom za udział w akcji
zaangażowanie i okazane serce

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!