Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Zajęcia „Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze bezpiecznie na drodze”

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 4c  wzięli  aktywny udział w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Poddębicach  „Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze bezpiecznie na drodze”, podczas których uczyli się, jak poruszać się pieszo, na rowerze i hulajnodze w bezpieczny sposób.

Zajęcia miały charakter praktyczny i teoretyczny – uczniowie poznawali zasady ruchu drogowego, utrwalali znajomość znaków drogowych oraz uczyli się bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach na drodze. Szczególny nacisk położono na odpowiedzialność i ostrożność w ruchu pieszym, rowerowym i tak popularnej ostatnio wśród naszych uczniów hulajnodze.

Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także przećwiczyć ją w praktyce, zwiększając świadomość bezpieczeństwa na drodze. Zajęcia były okazją do świetnej zabawy, integracji klasy i nauki odpowiedzialności za siebie i innych.

 

Dziękujemy Pracownikom Biblioteki Pedagogicznej , a w szczególności

Pani Renacie Lasockiej

za ciekawe i wartościowe zajęcia.

Galeria zdjęć

20260319_095115 20260319_090655 20260319_090919 20260319_092012 20260319_092952 20260319_094114 20260319_094426
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności