Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Szkolne Koło Wolontariatu „ChceMy” wspierało 34. Finał WOŚP

Ocena 0/5

Szkolne Koło Wolontariatu „ChceMy” wraz ze Stowarzyszeniem „Licealista” wzięło udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze aktywnie włączyli się w akcję, nie tylko zbierając pieniądze do puszek ale również przygotowując samodzielnie pracę, która została przeznaczona na licytację, wspierając tym samym zbiórkę środków na szczytny cel.

Zbiórka WOŚP 2026

Zbiórka WOŚP 2026 dyplom

Zbiórka WOŚP 2026 miś

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności