Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze-bezpiecznie na drodze!

Ocena 0/5

Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze- bezpiecznie na drodze!-w zajęciach na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym w dniu 27 marca uczestniczyli uczniowie klasy 4e. Zajęcia odbyły w Bibliotece Pedagogicznej w Poddębicach. Dzieci poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Podkreślając jednocześnie, że pieszy jest uczestnikiem ruchu drogowego i też musi zachować odpowiedzialność za to, co dzieję się wokół niego. Zdobytą wiedzę dzieci utrwaliły za pomocą zabawy-koło fortuny. To była bardzo pouczająca lekcja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze- bezpiecznie na drodze!

Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze- bezpiecznie na drodze!

Na pieszo, rowerem czy na hulajnodze- bezpiecznie na drodze!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności