MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
W dniu 22 maja 2026 roku na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, które miały do zaliczenia cztery konkurencje: dwie biegowe (60m, 600m dziewczęta i 1000m chłopcy) oraz dwie techniczne (skok w dal i rzut piłeczką palantową). Uczniowie rywalizowali z drużynami z Domaniewa i Dalikowa.
Uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w kategorii chłopców
Wyróżnieni zostali też uczniowie najlepiej punktujący w klasyfikacji indywidualnej:
w kategorii dziewcząt
I miejsce Lena Krawczyk kl. VI a
II miejsce Zofia Wolska kl. V b
III miejsce Pola Zieleniewicz kl. VI a
w kategorii chłopców
I miejsce Bartosz Gromek kl. VI b
III miejsce Igor Majda kl. VI a
Wszystkim uczestnikom gratulujemy !
Aneta Brewińska
Bartłomiej Jankowski

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!