Konkurs „Świąteczny słowniczek obrazkowy” – wyniki
W naszej szkole odbył się konkurs plastyczno‑językowy dla klas I-III „Świąteczny słowniczek obrazkowy”, zorganizowany przez Zespół Nauczycieli Języków Obcych. Jego celem było rozwijanie kreatywności uczniów, zachęcanie do nauki języka angielskiego oraz promowanie talentów plastycznych.
Uczestnicy konkursu przygotowali wyjątkowe prace – słowniczki obrazkowe związane ze świętem Wielkanocy. Każda z nich zawierała co najmniej kilka angielskich słów lub wyrażeń zilustrowanych w ciekawy i oryginalny sposób. Oceniając prace, komisja brała pod uwagę przede wszystkim kreatywność, staranność wykonania, poprawność językową oraz spójność kompozycji.
Laureaci konkursu
Po dokładnym zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.
I miejsce
Zuzanna Pawlak, kl. IId
II miejsce
Natalia Kaczmarek, kl. IIIe
Tymon Kałużny, kl. Id
III miejsce
Oliwia Urbaniak, kl. IIe
Antoni Krawczyk, kl. Ib
Wyróżnienia
Patryk Matusiak, kl. IIIb
Mikołaj Rajewski, kl. IIIa
Oceny prac dokonała komisja w składzie:
p. Ilona Kopczyńska‑Siwy
p. Małgorzata Sobańda
p. Agnieszka Kapituła.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Każda praca była wyjątkowa i pokazała ogromne zaangażowanie oraz kreatywność uczniów. Wszystkie zgłoszone prace można było podziwiać w okresie świątecznym na specjalnej wystawie, która została zorganizowana w łączniku na parterze, przy głównym wejściu do szkoły. Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się przy okazji apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!