Klasa Vc wzięła udział w warsztatach pt. „Wycinanka ludowa”
W dniu 25 marca 2026 r. klasa Vc wraz wychowawcą wzięła udział w warsztatach pt. „Wycinanka ludowa” zorganizowanych przez pracowników Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego – oddział w Poddębicach. Zajęcia poprowadził pan Andrzej Pawłowski, ze Stowarzyszenia Przyjaciół Bałdrzychowa, który wprowadził uczniów w świat tradycyjnej wycinanki ludowej. Dzieci poznały wycinanki sieradzkie, łowickie i kurpiowskie, a następnie same spróbowały swoich sił w tej sztuce! Powstały piękne wycinanki sieradzkie, wielkanocne kartki świąteczne oraz grupowe wycinanki łowickie. Podczas zajęć można było również podziwiać wystawę prac przygotowanych przez członków Stowarzyszenia, która była inspiracją dla młodych twórców.
Dziękujemy za wspólnie spędzony, twórczy czas.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!