Klasa 8c na zajęciach z doradztwa zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Poddębicach
20 lutego 2026 r. (piątek) w ramach zajęć z doradztwa zawodowego pani Katarzyna Krzesińska zabrała klasę 8c na zajęcia do Powiatowego Urzędu Pracy w Poddębicach. Uczniów przywitała p. Dyrektor Urszula Patora, która wprowadziła młodzież w tematykę działalności PUP. Pani Katarzyna Łucka – Kożuch – Zastępca Dyrektora oprowadziła uczniów po urzędzie, opowiadając o pracy urzędników na różnych stanowiskach. Na zakończenie p. Marlena Radowicz, pełniąca funkcję doradcy zawodowego przedstawiła jak należy przygotować życiorys zawodowy, na czym polega aktywne poszukiwanie pracy, jak wygląda sytuacja na lokalnym rynku pracy oraz gdzie szukać ważnych informacji na stronie internetowej urzędu.
Na zakończenie uczniowie otrzymali testy badające predyspozycje zawodowe oraz drobne upominki.
To było bardzo miłe i inspirujące spotkanie!
Dziękujemy!!!




- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!