Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Klasa 5b i 5c wraz z opiekunami oglądały spektakl „Opowieść wigilijna” w Teatrze Muzycznym w Łodzi

Ocena 0/5

IMG_20260115_115842-960x390

   

W dniu 15.01.2026 r. klasa 5b i 5c wraz z opiekunami oglądały spektakl „Opowieść wigilijna” w Teatrze Muzycznym w Łodzi w wykonaniu gościnnym aktorów z Krakowa.

Spektakl ten jest warty obejrzenia ze względu na ponadczasowe przesłanie o odkupieniu i prawdziwych wartościach (miłość, rodzina, dobroć), możliwość refleksji nad własnym życiem, uniwersalną postać Scrooge’a, magię świąt, piękno literackiego oryginału. Przedstawienie skłoniło młodych widzów do zadumy i refleksji.

Ruchome elementy bogatej scenografii, kostiumy z epoki oraz efekty świetlne i akustyczne wzbogaciły widowisko i pozostawiły niezapomniane wrażenia.

To historia o tym, że zmiana jest możliwa i pieniądze nie dają szczęścia.

IMG_20260115_115842 IMG_20260115_120009 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności