Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

„Dzień na zielono” z okazji powitania wiosny, przygotowany przez Mały Samorząd Uczniowski

Ocena 0/5

20 marca br. był to „Dzień na zielono” z okazji powitania wiosny, przygotowany przez Mały Samorząd Uczniowski dla klas I–III. Uczniowie przyszli do szkoły ubrani w zielone stroje, symbolizujące nadejście wiosny. Dzień przebiegł w radosnej i przyjaznej atmosferze. Celem wydarzenia było wprowadzenie uczniów w wiosenny nastrój oraz integracja społeczności szkolnej.

Galeria zdjęć

1000021022 1000021031 1000021042 1000021043
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności