Logo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Akademia z okazji Dnia Kobiet

Ocena 0/5

Dnia 9 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet. Została ona przygotowana przez uczniów klas 3D i 3E wraz z wychowawczyniami. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie oraz panie nauczycielki z klas 1–3. Akademia miała na celu uczczenie wszystkich kobiet oraz podkreślenie ich ważnej roli w życiu społecznym i codziennym. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, w którym znalazły się wiersze, piosenki oraz krótkie scenki. Występy były pełne zaangażowania i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości chłopcy złożyli wszystkim paniom serdeczne życzenia oraz wręczyli symboliczne upominki. Akademia przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, pozostawiając wiele pozytywnych wrażeń.

 

 

Galeria zdjęć

1000020793 1000020815 1000020825 1000020828 1000020829 1000020831 1000020836
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności