15 październik 2018
15 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania „Zbieraj z klasą” – akcja selektywnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii została wyłączona

W dniach 23-24 października 2018 r. zbieramy duży i bardzo duży sprzęt rtv/agd, czyli lodówki, pralki, komputery, telewizory, odkurzacze i inne zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne w ramach akcji „Zbieraj z klasą”.

Przyniesione urządzenia gromadzimy między szkolnym śmietnikiem i garażem (wjazd na boisko z prawej strony od wejścia do szkoły- ze znakiem zakazu wjazdu).

Kartkę z imieniem, nazwiskiem, zaznaczeniem klasy i rodzaju sprzętu przekazujemy panu woźnemu, p. Dorocie Ochockiej lub Jolancie Bochenek w celu dopisania punktów do konta ucznia i klasy.

Liczymy na pomoc rodziców, za którą z góry dziękujemy.

Klub Młodego Ekologa