Zapraszamy do udziału w konkursie literackim "Czytam i wiem" edycja III

27 październik 2018
27 października 2018, Komentarze Możliwość komentowania Zapraszamy do udziału w konkursie literackim “Czytam i wiem” edycja III została wyłączona

Jeśli lubisz czytać i znasz treści książek

zapraszamy do udziału już w III edycji konkursu literackiego pt.

„Czytam i wiem”

organizowanego przez Świetlicę Szkolną przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach oraz Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczna  im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach – Filia    dla Dzieci. Konkurs rozpocznie się w październiku i potrwa do końca maja 2019 roku.

Każdego miesiąca zadamy jedną zagadkę, będzie to fragment jednej
z książek lub wiersz nawiązujący do świąt/ dni charakterystycznych dla danego miesiąca.

Zadaniem uczestników konkursu będzie odgadnięcie tytułu oraz imienia
i nazwiska autora książki/ wiersza
,
z której pochodzi cytowany fragment.

Po odgadnięciu zagadki należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny
w Świetlicy Szkolnej (oraz u nauczycieli j. polskiego) oraz do pobrania na stronie biblioteki: www.migbppoddebice.naszabiblioteka.com i do 20-go dnia każdego miesiąca dostarczyć do Świetlicy Szkolnej.

Zapraszamy serdecznie A. Jaśczak