Wyniki konkursu plastycznego „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE”

9 styczeń 2019
9 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki konkursu plastycznego „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” została wyłączona

Nasze bezpieczeństwo na drodze to bardzo ważna rzecz, o której trzeba pamiętać zawsze i każdego dnia!! Dlatego w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. “ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE”, który miał na celu uświadomić dzieciom jak ważne jest przestrzegania zasad i przepisów ruchu drogowego w drodze do i ze szkoły.
Zadaniem uczestników było wykonanie dowolnej pracy plastycznej, w dowolnej technice. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w świetlicy szkolnej 7.01.2019 r. Na konkurs wpłynęło 14 prac. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

Kategoria klas I – III

I miejsce – Amelia Pawłowska kl. II d

Szymon Gurazda kl. II b

Wyróżnienia:

Alicja Plesińska I d

Mikołaj Zdunek kl. II b

Kategoria klas IV – VI

I miejsce – Patrycja Kwiecień kl. V c

II miejsce – Karina Borowska kl. V b

III miejsce – Wiktoria Rykowska kl. V d

Wyróżnienia:

Kaja Charuba kl. IV d

Gabriela Szymczyk kl. IV d

Hanna Futro kl. IV d

Nikola Sromecka kl. IV d

Weronika Nazdrowicz kl. IV d

Maria Plesińska kl. V b

Maja Pucek kl. V e

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ!!!

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody książkowe  w poniedziałek (14.01.2019 r.) na przerwie o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej.

ZAPRASZAMY!!