Uwaga KONKURS!!!

31 marzec 2020
Kategoria Świetlica
31 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Uwaga KONKURS!!! została wyłączona

Kochani, od kilku dni uczymy się i bawimy w domach, unikamy wyjść, spotkań nawet z przyjaciółmi i rodziną. Nie tylko doskwiera nam czasami nuda, ale też tęsknota za bliskimi. Pomagają nam nowe technologie. Wyobraźcie sobie jednak, że kiedyś było inaczej, wyobraźcie sobie świat, w którym nie ma komputerów, telefonów i laptopów. Świat, gdzie jedynym źródłem komunikacji są pocztówki i listy, na które czeka się całymi dniami, tygodniami, a nawet może i miesiącami.

Wyobraźcie też sobie, że w takim właśnie świecie żyło kiedyś całe mnóstwo ludzi, których sami znacie. Wasi dziadkowie, starsi krewni i rodzice – ich sposoby na porozumiewanie się z innymi różniło od Waszych całe morze skomplikowanych technologii. To były inne czasy, ale zdecydowanie nie brakowało im uroku.

Spróbujcie na chwilę przenieść się do tego zapomnianego świata listów i weźcie udział w  konkursie na najpiękniejszą pocztówkę „Pozdrowienia z domu”!

Co trzeba zrobić?

1. Przygotuj pocztówkę metodą kolażu, czyli przyklejając do kartki najróżniejsze domowe skarby, możesz coś domalować lub dopisać. Możesz zainspirować się pocztówkami Pani Marianny.
    Na każdej pocztówce obowiązkowo musi znaleźć się napis „Pozdrowienia z domu!”. Format pocztówki – A6.
  2. Sfotografuj ją i prześlij na adres konkursy3@czasdzieci.plPocztówka zostaje u Ciebie, gdy będzie można wychodzić na pocztę może wyślesz ją do kogoś kogo bardzo lubisz.

Może ten rodzaj okazywania sobie sympatii na tyle Wam się spodoba, że będziecie go kontynuować.

Termin nadsyłania prac – 9 kwietnia 2020.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni i poinformowani o wygranej drogą mailową do dnia 15 kwietnia 2020.

Konkurs organizowany jest przez CzasDzieci.pl oraz Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej.

Więcej szczegółów:

Miłej pracy!! A. Jaśczak