28 październik 2019
Kategoria Konkursy, Świetlica
28 października 2019, Komentarze Możliwość komentowania Uroczyste wręczenie nagród z konkursu plastycznego „STOP AGRESJI, STOP PRZEMOCY w SZKOLE” została wyłączona

W dniu 22 października 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego „Stop Agresji, Stop Przemocy w Szkole”.

Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród uczniów klas I-VIII oraz uświadomienie dzieciom zagrożeń wynikających ze stosowania agresji i przemocy, eliminowanie zachowań agresywnych oraz rozwijanie i pobudzenie wyobraźni i kreatywności twórczej dzieci.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i włożony wysiłek w wykonanie prac.

Zachęcam do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Kornelia Witkowska IIIa