Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego "ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE"

20 styczeń 2019
20 stycznia 2019, Komentarze Możliwość komentowania Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego “ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” została wyłączona

W dniu 14.01.2019 r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursy plastycznego „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE”.

Konkurs ten miał na celu uświadomić i przypomnieć dzieciom jak ważne jest przestrzeganie zasad i przepisów ruchu drogowego w drodze do i ze szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i włożony wysiłek w wykonanie prac!

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W KOLEJNYCH SZKOLNYCH KONKURSACH!!