Szkolny konkurs fotograficzny "Zwierzak mój przyjaciel"

29 wrzesień 2016
Kategoria Konkursy
29 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Szkolny konkurs fotograficzny “Zwierzak mój przyjaciel” została wyłączona

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„Zwierzak mój przyjaciel”

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich

w Poddębicach
w roku szkolnym 2016/2017

Konkurs adresowany jest do uczniów szkoły podstawowej, w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I – III i IV – VI.

Organizatorami konkursu są pp. Renata Makowska i Teresa Jabłońska, nauczycielki  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich                             w Poddębicach.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii przedstawiającej zwierzę przyjaciela człowieka.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę – zdjęcie formatu 13x18cm lub 15x21cm.

Wszystkie prace powinny być podpisane na odwrocie symbolem klasy                i numerem z dziennika, np. IIa05 dla ucznia kl. IIa mającego piąty numer w dzienniku.

Prace należy zgłaszać do 28 października 2016r. w sali nr 1 i 2 (II piętro).

Zgłoszenia przyjmują p. Renata Makowska i p. Teresa Jabłońska.

Jury konkursowe powołane przez organizatorów dokona oceny prac i przyzna nagrody.

Ogłoszenie wyników listopad 2016r.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na gazetce ściennej.

Organizatorzy konkursu

Renata Makowska i Teresa Jabłońska