Szkolne konkursy matematyczne w roku szkolnym 2015/2016

24 wrzesień 2016
24 września 2016, Komentarze Możliwość komentowania Szkolne konkursy matematyczne w roku szkolnym 2015/2016 została wyłączona

W dniu 7 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas IV – „Matematyczny Duet”. Z każdej klasy czwartej zostały wytypowane dwa „duety”, które rywalizowały w 5 konkurencjach: rozwiązanie krzyżówki matematycznej, Sudoku, konkurencja „Policz dobrze”, konkurencja „Prawda czy fałsz”, konkurencja „Pytanie i odpowiedź”. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

1. Kuba Kałużniak IVc

Dawid Borszyński IVc

2. Katarzyna Franciszkiewicz IVb

Martyna Markowska IVb

3. Aleksandra Pawlak IVd

Dorian Zawadzki IVd

W dniu 8 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas V – „Rachmistrz”. Z każdej klasy piątej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w jednej konkurencji polegającej na rozwiązywaniu przykładów zawierających działania na liczbach wymiernych. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

1. Joanna Wilk Vb
  2. Jakub Milczarek Ve
  3. Juliusz Tymiński Vd
  4. Aleksandra Gapińska Vb
  5. Wiktoria Grodzicka Ve
  6. Aleksandra Adamczyk Vb
  7. Damian Stefański Vc
  8. Patrycja Olas Ve
  9. Kornelia Pisera Vb
  10. Kacper Wawrzyniak Vd
  11. Klaudia Pełczyńska Vb
  12. Wiktor Owczarek Ve
  13. Gabriela Marciniak Vb
  14. Julia Woźniak Vc
  15. Marika Zagozda Vc
  16. Marianna Obrębska Vb
  17. Hubert Łopata Vb

W dniu 16 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny dla klas VI – „Jeden z dziesięciu”. Z każdej zgłoszonej klasy szóstej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

1. Damian Adamczyk VIa
  2. Jan Lachowski VIc