Projekt „Czy Poddębice są miastem ekologicznym?”

28 październik 2021
28 października 2021, Komentarze Możliwość komentowania Projekt „Czy Poddębice są miastem ekologicznym?” została wyłączona

Członkowie Klubu Młodego Ekologa realizują w tym roku szkolnym zadania projektu badawczego „Czy Poddębice są miastem ekologicznym?”

Celem badań projektowych będzie:

1. Zdiagnozowanie postaw ekologicznych społeczeństwa i określenie zachowań proekologicznych we własnych domach,
  2. Przeprowadzenie badań natężenia ruchu, dźwięków komunikacyjnych i zanieczyszczenia powietrza przy użyciu urządzeń pomiarowych,
  3. Spotkania i wycieczki w celu określenia stopnia zaangażowania władz samorządowych w poprawę stanu środowiska naturalnego Poddębic i okolic.

Do realizacji zadań projektu będą włączani uczniowie wszystkich klas oraz ich rodzice. Informacje o terminach realizacji zadań poszczególnym grupom uczniów będą podawane w wiadomościach poprzez dziennik elektroniczny Librus.

Zachęcamy do udziału w naszych pracach.

Klub Młodego Ekologa