Pożegnanie śp. Wiesławy Dudy - długoletniej nauczycielki szkoły

6 czerwiec 2022
6 czerwca 2022, Komentarze Możliwość komentowania Pożegnanie śp. Wiesławy Dudy – długoletniej nauczycielki szkoły została wyłączona

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o niespodziewanej śmierci śp. Wiesławy Dudy, długoletniej nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej w SP nr 1 w Poddębicach.

Żegnamy nauczycielkę o wielkim sercu i ogromnej dobroci dla uczniów, z ogromną pasją prowadzącą zajęcia oraz realizującą zainteresowania dzieci. Przeżyła swe życie w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Swym charakterem, postawą życiową, poświęceniem wobec dzieci, przyjaciół, znajomych, otwartością i życzliwością wobec drugiego człowieka pokazała nam, co jest i życiu ważne i istotne. Jej pokora, cichość serca i umiłowanie zgody były dla nas przykładem do naśladowania. Pokazywała nam jak spokojnie znosić przeciwności losu. Kochała pracę, a dobro dziecka było dla niej zawsze najważniejsze. Dała się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu, zawsze uśmiechnięta, życzliwa i optymistycznie nastawiona do świata i ludzi.

Droga Wiesiu, będzie nam Ciebie brakować! Pozostaniesz w naszej, Twoich koleżanek i kolegów, pamięci.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach.