Pani Pedagog poleca dobrą e-szkołę

1 kwiecień 2020
1 kwietnia 2020, Komentarze Możliwość komentowania Pani Pedagog poleca dobrą e-szkołę została wyłączona

Drodzy rodzice i uczniowie.

Nauczanie o obecnej sytuacji, kiedy wszyscy powinniśmy pozostać w domach jest z pewnością dużym wyzwaniem dla każdego, zarówno dzieci, nauczycieli jak i rodziców.
Oprócz tego, co proponują nasi nauczyciele i Telewizja Polska, chcę zachęcić wszystkich uczniów kl. IV – VIII do skorzystania również ze strony Kujawsko-Pomorskiej e-szkoły
Za pomocą YouTube uczniowie mogą uczestniczyć w ciekawych lekcjach na żywo, ale również później, z odtworzenia.
Dostępne są tam lekcje prawie ze wszystkich przedmiotów. Prezentowane lekcje można potraktować jako powtórzenie lub uzupełnienie tego, czego już się uczyliśmy.
Jest tam również dużo lekcji dla uczniów liceów.

Życzę dużo zdrowia
Renata Meyer-Bramowska